SP 2 w Zakopanem

SP 2 w Zakopanem
SP 2 w Zakopanem

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Let's sing" 2015

ZAPROSZENIE

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bronisława Czecha w Zakopanem serdecznie zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej „Let’s Sing”. 
Głównym celem konkursu jest propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenki oraz promowanie idei wspierania uzdolnień.
Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej odbywał się w naszej szkole wielokrotnie i zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym roku chcielibyśmy poszerzyć zakres tego wydarzenia oraz zaprosić do zabawy uczniów z innych szkół.

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs odbędzie się 15 maja 2015 roku o godzinie 12:30 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zakopanem.
Adresatami konkursu są uczniowie klas 4 - 6 szkół podstawowych na terenie Zakopanego. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 uczestników. Zgłoszeni uczniowie przygotowują do wykonania jedną piosenkę w języku angielskim i/lub niemieckim. Uczestnicy konkursu mogą zaprezentować się tylko w kategorii solista.
Zgłoszenia uczestników należy dokonać do 8 maja 2015 r. drogą mailową na adres organizatora nikitinola@go2.pl (jęz. angielski) lub sylwiakuzma@interia.pl (jęz. niemiecki).
Harmonogram występów oraz wszelkie informacje związane z konkursem podane będą na stronie internetowej www.sp2zakopane.pl
Na zwycięzców oprócz dobrej zabawy czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

                                Serdecznie zapraszamy!           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz